T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / AKŞEHİR - Adsız Sedat Sezgin Ortaokulu

Haberler

Şbt

Şbt

Ock

Ara

Kuran-ı Kerim derslerinde okul mescidimizin aktif olarak kullanılması ve derslerin rahle üzerinde ‘U’ düzeninde işlenmesinin sağlanması için okul mescidimiz Din Kültürü Öğretmenimiz Hacer DURAL ve öğrencilerimizin gayretleri ile birlikte uygun hale getirilmiştir.       

Okulumuzda ki Kuran-ı Kerim derslerinde okul mescidimiz aktif olarak kullanılmakta olup bu bağlamda öğrenciler rahleler üzerinde U düzeninde Kuran-ı Kerim okuyabilmektedir.

Kas

İlçemizde düzenlenen Zekai Baloğlu Atletizm yarışmasında Okulumuz adına yarışan öğrencilerimizden Yıldız Kızlarda Elife BÜYÜKAKTEPE 2. olarak 1150 tl Yıldız Erkeklerde M.Oğuzhan METİN ilçe 3.sü olarak 650 tl ödül kazanmıştır. Ayrıca Yıldız Erkek Takımımız takım halinde 3.olarak kupa kazannmıştır. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

Kas

Ekm

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Ekim ayı içerisinde, okuldaki öğrenme güçlüğü çeken öğrenciler tespit edilmiş, tanısı konmuş, veli,öğretmen ve Rehber öğretmen işbirliği içerisinde çalışılmış ve tedbirler alınmaya çalışılmıştır.bu konu ile ilgili olarak okul Rehber Öğretmeni tarafından okuldaki tüm öğretmenlere brifing verilmiştir.

Ekm

Öğretmenlerimizin veli ziyaretleri geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda da sürmekte...

Emeği geçen personelimize teşekkür ederiz...

Nis

Sedat Sezgin Bey´in Ziyareti...

Ock

Konya ili genelinde düzenlenen "Haydi Bil Bakalım" yarışması öncesi hazırlık için okulumzda düzenlenen bilgi yarışmasına ilgi yüksekti.

 

Ock

Ekip42 projesi kapsamında okulumuzda öğrencilerimizle ve velilerimizle yapmış olduğumuz etkinliklerden biri daha hayata geçti...

Kas

May

Okulumuzda bu yıl ikincisini düzenlediğimiz

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından desteklenen 4006 Bilim Fuarımız 10 Mayıs 2016 Salı günü tüm heyecanıyla kutlandı. Bilim meraklıları keyifli ve bilim dolu bir gün yaşadı.

Haz

Tübitak 4006 Bilim Fuarımız büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Ara

6. Sınıf Öğrencilerimiz

Bilgi Yarışmasında Akşehir´ deki son 4 okul arasına kalmayı başardı...